poniedziałek, 13 października 2014

Łańcuszek :)

Witam Was dzisiaj nietypowo.

Jakiś czas temu otrzymałam zaproszenie do zabawy Creative Blog Tour, 


łańcuszka, który wędruje po blogach całego świata, a zaprosiła mnie wspaniała osoba Dorota co ma kota. Pięknie Jej dziękuję za takie wyróżnienie i za częste odwiedziny.

http://dorotamakota.blogspot.com/

Uwielbiam odwiedzać bloga Doroty. Tworzy piękne prace, często spersonalizowane i nie boi się wyzwań. Na dodatek dzięki Niej możemy poznawać ciekawe miejsca, bo Jej relacje z wojaży okraszone są wspaniałymi zdjęciami. Hmm... możemy również nauczyć się wielu nowych trudnych słów i dowiedzieć się, gdzie warto zrobić zakupy :) A wszystko to jest robione z ogromnym poczuciem humoru i trudno się nie uśmiechnąć, czytając Jej posty. Zresztą przekonajcie się sami :)

Na czym polega Creative Blog Tour?

Należy odpowiedzieć na cztery pytania:

1. Nad czym obecnie pracuję?
W chwili obecnej mój warsztat pracy, z powodu trwającego już 1,5 miesiąca remontu, nie istnieje. Dlatego w sierpniu robiłam z wyprzedzeniem kartki na wrzesień i październik. Ciągle jeszcze je publikuję. Końca remontu nie widać, a ja już bardzo tęsknię za tymi moimi kartkowymi bibelotami. Właśnie organizuję sobie kącik do pracy, bo urodziny mojej dyrekcji się zbliżają, tak więc okazja do zrobienia karteczki jak najbardziej jest. Zbieram też materiały do karteczek świątecznych i wkrótce zacznę działać w tym kierunku :)
 
2. Czym moja praca różni się od innych?
Nie wiem, czy w ogóle się czymś różni. Wkładam w to co robię dużo serca. "Kartkowanie" daje mi dużo radości i pozwala przenieść się na chwilę do innego świata :)

3. Dlaczego tworzę i piszę bloga?  
Hmm... Pisanie bloga nie było zaplanowane. Właściwie zdecydowałam się na niego, bo nie posiadając bloga, nie mogłam wziąć udziału w jakiejś zabawie. I tak się to zaczęło. Dzisiaj nie żałuję. Posiadanie bloga powoduje, że moje prace nie przepadają gdzieś bez echa, tylko mam do nich jakiś wgląd. Mogę wrócić, zobaczyć jak zmieniły się te moje prace. Po drugie (i to przede wszystkim) łatwiej mi odwiedzać blogi innych osób, mogę komentować ich prace i poznawać wspaniałych ludzi. Przyznaję, że wcześniej nie miałam pojęcia, że aż tyle osób zajmuje się cardmakingiem i innym rodzajem twórczości. Nie myślałam też, że ktoś zacznie komentować moje prace albo zaprosi mnie do jakiejś zabawy. A tu proszę... W tym miejscu dziękuję, że jesteście, zaglądacie, komentujecie :)

4. Jak wygląda mój proces tworzenia?
Różnie. Czasami coś chodzi mi po głowie, wymyślam sobie jakiś projekt, przymierzam, przekładam, a i tak zazwyczaj wychodzi mi inaczej, a czasem po prostu siadam i tak samo jakoś się robi. Ale jak już zacznę, to trudno mi skończyć i niejedną noc już z tego powodu zarwałam :)
Celem Creative Blog Tour jest również poznanie wielu twórczych osób, dlatego zaprosiłam do zabawy dwie wspaniałe osoby (w kolejności alfabetycznej imion):

http://papierowykolorowy.blogspot.com/ 

Maja  tworzy wspaniałe prace. Zazwyczaj są to prace spersonalizowane, z poczuciem humoru i zabawnymi grafikami, a przede wszystkim z sercem. Uwielbiam Jej cudowne kwiaty, zawsze takie kolorowe i o różnych kształtach, z których potrafi tworzyć przepiękne kompozycje :) Ja jakoś ciągle nie potrafię układać bukietów. Świetne są quillingowe elementy w Jej pracach. Ciągle się nimi zachwycam i zazdroszczę, że sama nie znam tej techniki.

http://orchi-handmade.blogspot.com/

Małgosia (mam nadzieję, że mogę tak napisać) tworzy cudowne kartki, boxy i albumy. Są niezwykle dopracowane i baaardzo piękne. Jej warsztat pracy jest bardzo bogaty. Małgosia tworzy również prześliczną biżuterię techniką haftu soutache z perełkami, kamieniami i kryształkami. Jej prace są genialne, nie można obok nich przejść obojętnie. Cudne są również zdjęcia tej biżuterii. Podziwiam i podziwiam, i przestać nie mogę.

Bardzo dziękuję dziewczynom, że przyjęły moje zaproszenie do zabawy. Ogromnie się cieszę z tego powodu.

I to by było na dzisiaj tyle (ależ się zmęczyłam). Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru oraz spokojnej nocy :)

4 komentarze:

 1. e tam, to chyba nie o mnie... :-)
  powinnam się zarumienić po takiej laurce, na szczęście chroni mnie mój awatarek ;-)
  dziękuję

  Maję znam a Małgosię zanawiedzę, bo twoja rekomendacja sporo waży :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super jest poczytać o Tobie. Bardzo fajnie, że jest ta zabawa. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo milo jest poczytac o Tobie cos wiecej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Raz jeszcze dziękuję za zaproszenie :) tak jak mówiłam wcześniej jestem świeżo upieczoną blogerką ograniczona bardzo czasowo .Dołożę wszelkich starań aby szybko szybko kontynuować naszą zabawę .Pozdrawiam Was serdecznie-MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ.

  OdpowiedzUsuń