poniedziałek, 22 czerwca 2026

Witaj emeryturo :)

Witajcie :)
No to zaczynamy 2024 rok w publikacjach. Ta karteczka powstała na pożegnanie mojej koleżanki odchodzącej na emeryturę. Wykorzystałam digi papierki od Ni mniej ni więcej. 
 


  Dziękuję za Wasze odwiedziny i pozostawione komentarze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz