Witajcie :)
No to zaczynamy 2024 rok w publikacjach. Ta karteczka powstała na pożegnanie mojej koleżanki odchodzącej na emeryturę. Wykorzystałam digi papierki od Ni mniej ni więcej.
przyniesie odrodzenie nadziei,
wiarę w lepsze jutro oraz spokój płynący z serca.
Niech świąteczny stół będzie miejscem pełnym miłości,
życzliwości i rodzinnego
ciepła,
a wiosenna atmosfera napełni każdy dzień
nową energią i uśmiechem.
Niech Zmartwychwstanie Pańskie
przyniesie siłę do pokonywania trudności,
radość z małych rzeczy
oraz spełnienie najskrytszych marzeń.
Wesołego Alleluja!