poniedziałek, 4 grudnia 2017

Męskie boxy

Witam.
Jakiś czas temu koleżanka zamówiła u mnie boxa dla znajomego, który obchodził swoje 60-te urodziny. W boxie, zgodnie z życzeniem, pojawiła się hmm... kobieta w klatce :) Miał być jeszcze motocykl, fotel bujany, drinki i coś słodkiego :)
Box jest w dwóch kolorach: białym i czarnym. Tak bardzo spodobał się drugiej koleżance, że zamówiła taki sam dla pana o tym samym imieniu i obchodzącego tę samą rocznicę urodzin. A potem falowo jeszcze jeden dla pewnego pięćdziesięciolatka :) Żeby nie było tak zupełnie identycznie, to boxy różnią się zestawieniem papierów, chociaż wszystkie utrzymane są w kolorystyce biało-czarnej. Foamiranowe kwiaty na drugim i trzecim boxie z domowego ogródka.














Dziękuję za Wasze przemiłe komentarze pod poprzednim postem i za Waszą obecność na moim blogu.
Życzę spokojnej nocy i udanego tygodnia :)

niedziela, 26 listopada 2017

Jeszcze raz ślubnie

Witam :)
Dzisiaj ponownie przychodzę do Was z karteczką ślubną. Ślub był w ostatnim dniu września. Ale ten czas leci...






Dziękuję za Wasze odwiedziny i przemiłe komentarze pod poprzednim postem. Dodają skrzydeł :)
Życzę spokojnej nocy i udanego tygodnia :)

niedziela, 19 listopada 2017

Na ślub...

Witajcie.
Kolejny weekend się kończy. Ten czas pędzi jak szalony. A ja przychodzę do Was ze ślubną karteczką jeszcze z września. Na kartce para młoda z masy plastycznej. Trochę mikrokulek, tekturka, kwiaty, pręciki na druciku, kwiaty i rurki :)






Dziękuję za Wasze odwiedziny i życzę udanego tygodni :)

piątek, 10 listopada 2017

Rubinowe gody

Witam :)
I znów weekend. Czas pędzi jak szalony, a ja jeszcze nie zrobiłam ani jednej świątecznej ozdoby, czy kartki. Trzeba w końcu zacząć. Póki co, dzisiaj chciałam pokazać kartkę, tradycyjnie z pudełkiem, na 40-tą rocznicę ślubu mojej kuzynki :)






Dziękuję za odwiedziny i komentarze. Są niezwykle motywujące :)
Spokojnej nocy i udanego weekendu życzę :)

piątek, 3 listopada 2017

Czekoladownik i przybornik na biurko

Witam.
Jak miło, że znów weekend :) Jako że mam ogromne zaległości w publikacji prac, to dzisiaj chcę Wam pokazać dwie prace. Pierwsza to czekoladownik, który był prezentem dla koleżanki z pracy, a druga to przybornik, który sobie sprawiłam na biurko :)







Dziękuję Wam za odwiedziny i wszystkie przemiłe komentarze :)
Życzę miłego wieczoru i całego weekendu :)

sobota, 28 października 2017

Ślubne klimaty

Witam :)
Niedługo sezon ślubny się skończy, a ja dopiero pokazuję karteczkę z początków września :) Na karteczce młoda para z masy plastycznej. Pewnie znacie ją z prac Agnieszki :) Wprawdzie nie posiadam foremki, ale mam kilka odlewów, a właściwie odcisków :) Największy kwiat na kartce z domowego ogródka :) Te przepiękne deseczkowe i koronkowe papierki są autorstwa Klaudii :)






Pięknie dziękuję za Wasze odwiedziny i przemiłe komentarze.
Życzę wspaniałej niedzieli!

niedziela, 22 października 2017

Studnia życzeń

Witajcie.
Weekend się kończy i jutro znów do pracy. Ale póki co przychodzę do Was z karteczką, którą zrobiłam jeszcze w sierpniu. W tle wianuszek z pasty strukturalnej, główny motyw to tekturka ze studnią, która bardzo mi się spodobała. Są też papierowe rurki i mikrokulki. Pudełko tym razem skromnie ozdobione, bo nie chciałam zakrywać tego pięknego papieru :)
Cieszę się, że pudełko z poprzedniego postu Wam się podobało. Serdecznie dziękuję za przemiłe komentarze :)